fbpx

Zainspiruj się Buglo Jungle! Sprawdź broszurę

NOWOŚĆ! Place zabaw linii Recykling. Zobacz katalog

×

twister
NOWE PRODUKTY!
ORGANIQ
twister
twister
Inspiracje
twister
baner-recykling-pl.jpg
baner-recykling-pl.jpg
Flora Play
Flora Play
NOWOŚĆ!
Flora Play
twister
NOWY PRODUKT!
TWISTER
twister
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

W BUGLO nie ma miejsca na nudę, sprawdź co ostatnio u nas słychać:

Poznaj BUGLO

Drewniany czy metalowy?

Zaprojektuj własny plac zabaw

Jakie wyposażenie wybrać?

Nowoczesne place zabaw z atestem i wyposażenie placów zabaw - producent Buglo

Zapraszamy Cię do krainy zabawy, aktywności, radości, której ulegają i dzieci, i dorośli. Nasze produkty doskonale wpisują się w potrzeby każdej grupy wiekowej, w wielu wariantach są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a nowoczesny design rewelacyjnie będzie się prezentować w parkach, przy placówkach edukacyjnych, w ośrodkach wypoczynkowych i wszędzie tam, gdzie chce się zadbać o przyjazną infrastrukturę. Wyposażenie placu zabaw wyróżnia się jakością wykonania, atrakcyjne projekty zachęcają do tego, by spędzać czas na świeżym powietrzu, a detale i kolory zachwycają i ożywiają każdą przestrzeń i rewelacyjnie wpisują się w krajobraz. Dzięki temu można wpływać na rozwój dzieci, inspirować dorosłych do treningów czy też spotkań towarzyskich. Te place zabaw z atestem są bezpieczne i powstają zgodzie z europejskimi normami. Są prawdziwym eksportowym hitem, a także chętnie wybierane są przez rodzime placówki i samorządy. Poza atrakcyjnymi projektami Buglo regularnie serwisuje swoje place zabaw. Producent dba również o to, by każdy projekt doskonale odpowiadał na potrzeby odbiorców i dawał okazję do tego, by bawić się świetnie. I dlatego w filozofii marki ważny jest detal w każdym produkcie oraz na etapach współpracy z klientami. Nasze place zabaw do przedszkola to szereg części składowych takich jak drabinki, ześlizgi i drobne elementy jak panele, które pozwalają rozwijać różne umiejętności. Dzięki temu można się bawić tak jak się chce i ile się chce, a rozrywce nie ma końca. Poza tym dobry plac zabaw to inwestycja w zdrowie i kondycję, najlepsze ćwiczenie integracji sensorycznej, koordynacji, kreatywności i sposób na to, by oderwać najmłodszych i starszych od telewizorów i smartfonów. A taka aktywność zawsze będzie procentować. Poza tym oczywiście pace zabaw rewelacyjnie podkreślają infrastrukturę miejską i podmiejską, a także pozwalają zagospodarować teren wokół miejsc, w których odpoczywamy, uczymy się, dbamy o kondycję. Sprawdź naszą ofertę.

X

Buglo