fbpx

Zainspiruj się Buglo Jungle! Sprawdź broszurę

NOWOŚĆ! Place zabaw linii Recykling. Zobacz katalog

×

baner01.jpeg

Miejskie place zabaw

Rekreacyjne tereny miejskie, bulwary czy błonie to miejsca zachęcające do wypoczynku całe rodziny. Żeby przebywanie w nich było przyjemnością dla wszystkich, dobrze będzie zorganizować w pobliżu miejskie place zabaw. Takie obiekty mają za zadanie zachęcić do aktywności ruchowej dzieci, młodzież, a także nieco starszych. Jeśli projektujesz lub zastanawiasz się nad organizacją takiego obiektu, znajdź wykonawcę oferującego profesjonalne place zabaw. Producent Buglo oferuje asortyment, obok którego nie możesz przejść obojętnie. Place zabaw z atestem zapewnią radosną, bezpieczną i kreatywną rekreację.

W co wyposażyć miejskie place zabaw?

Miejskie place zabaw mają za zadanie zapewnić rozrywkę osobom w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Dobór odpowiednich akcesoriów nie jest zatem łatwy i wymaga nieszablonowego podejścia. Dobrym pomysłem będzie podzielenie obiektu na kilka stref, w których znajdą się akcesoria dla różnych grup użytkowników. Dla najmłodszych przygotuj piaskownice i strefę domków lub konstrukcji linowych wokół. Dobre place zabaw z atestem mogą mieć też kilka miejsc do odpoczynku dla dorosłych. Ławeczka w pobliżu piaskownicy czy linarium ułatwi opiekę nad dziećmi. Miejskie place zabaw możesz też wyposażyć w boiska do gier zespołowych, drabinki do kalisteniki czy siłownie.

Bezpieczne i trwałe place zabaw od producenta

Akcesoria na place zabaw od producenta Buglo to produkty projektowane, wykonywane, a także montowane z myślą o miejskich placach zabaw. Poszczególne części budowli są kolorowe, a ich konstrukcje często rozwiązane nietypowo. Ma to na celu rozwijać kreatywność dzieci i zachęcać je do aktywności na świeżym powietrzu. Ponadto oferujemy tylko place zabaw z atestem, czyli otrzymujesz certyfikat na bezpieczną zabawę. Zastosowanie solidnych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych sprawia, że place zabaw są odporne na uszkodzenia, czynniki atmosferyczne i akty wandalizmu. Dzięki temu miejskie place zabaw będą cieszyły kolejne pokolenia dzieciaków.

X

Buglo