fbpx

Zainspiruj się Buglo Jungle! Sprawdź broszurę

NOWOŚĆ! Place zabaw linii Recykling. Zobacz katalog

×

Slide

MISJA

Misją BUGLO jest tworzenie produktów, które inspirując do zabawy, przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci.

ZAPROJEKTOWANE ABY ROZWIJAĆ

Rozumiemy jak istotny dla każdego człowieka jest okres dzieciństwa. Zgodnie z filozofią BUGLO podstawową funkcją placu zabaw jest zachęcanie dzieci do zabaw ruchowych i wysiłku fizycznego, który jest niezbędny dla ich rozwoju. Wyjątkowa stylistyka i doskonała jakość produktów BUGLO są jednymi z podstawowych cech pozwalających osiągnąć nasz cel.

SOLIDNY PARTNER

Wybierając BUGLO otrzymujesz nie tylko nowoczesny produkt, wykonany na najwyższym, światowym poziomie. Gwarantujemy również bezpłatną pomoc merytoryczną i wsparcie techniczne od początku tworzenia koncepcji i projektowania placu zabaw, poprzez wszystkie etapy realizacji do rozpoczęcia użytkowania, oraz przez cały okres jego eksploatacji.

Image
Image
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Doświadczona kadra specjalistów z dziedziny placów zabaw pomoże dobrać optymalne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Rozmowa jest kluczem do dobrej współpracy więc nie wahaj się z nami kontaktować

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

Robimy co w naszej mocy, by spełnić oczekiwania klientów, którzy nam zaufali

Image
GRAFIKA

GRAFIKA

Nasi projektanci wyznaczają nowe trendy na rynku placów zabaw. Tworzymy trójwymiarowe koncepcje produktów i wizualizacje placów zabaw. W celu spełnienia oczekiwań wymagających klientów ciągle poszerzamy ofertę o nowe, unikalne produkty.

KONSTRUKTORZY

KONSTRUKTORZY

Dzięki doświadczeniu konstruktorów, produkty BUGLO są bezpieczne, trwałe i cieszą się uznaniem wśród klientów

Image
PRODUKCJA

PRODUKCJA

Wysoką jakość placów zabaw BUGLO zawdzięczamy zespołowej pracy specjalistów z różnych dziedzin. Produkcję realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego oraz innowacyjnych technologii. Tajemnicą sukcesów w produkcji placów zabaw jest ciągłe doskonalenie naszej kadry i procesów produkcyjnych.

Image
Image
ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Rozumiemy jak istotny dla każdego człowieka jest okres dzieciństwa. Zgodnie z filozofią BUGLO podstawową funkcją placu zabaw jest zachęcanie dzieci do zabaw ruchowych i wysiłku. fizycznego, który jest niezbędny dla ich rozwoju. Wyjątkowa stylistyka i doskonała jakość produktów BUGLO są jednymi z podstawowych cech pozwalających osiągnąć nasz cel.

Image
Image

MONTAŻ I SERWIS

Zapewniamy profesjonalny montaż placów zabaw oraz serwis techniczny przez cały okres użytkowania produktów BUGLO. Nasi doświadczeni technicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie znajomości europejskich norm bezpieczeństwa placów zabaw EN 1176:2017

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Jesteśmy pewni, że silną pozycję na rynku placów zabaw zawdzięczamy bezkompromisowemu podejściu do kwestii bezpieczeństwa produktów. Praca w takim przekonaniu zaowocowała zaufaniem jakim od wielu lat obdarzają nas klienci. Aby potwierdzić stosowanie najwyższych standardów jakości naszej pracy wdrożyliśmy się w system ISO 9001Czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne dlatego drewno, z którego produkujemy place zabaw posiada certyfikat FSC gwarantujący, że zostało pozyskane bez naruszania bogactw biologicznych i struktury lasów.

Image
Image

Certyfikacja w BUGLO to proces ciągły. Nieustannie poddajemy nasze urządzenia badaniom, aby zapewnić klientom produkt bezpieczny, trwały i atrakcyjnie wyglądający przez wiele lat. Produkty BUGLO posiadają certyfikaty zgodności z europejskimi normami EN 1176:2017 wydane przez TÜV SÜD i Rheinland Polska.

Image
Image

Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów wykonanych z drewna Akacja, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów z tworzyw HDPE, HPL, stali nierdzewnej, stali cynkowanej ogniowo, elementów drewnianych (sosna i świerk) ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów ze stali malowanej proszkowo, elementy aluminiowe, laminat, liny, elementy wykonane w technologii rotomoldingu, elementy z poliamidu, elementy polipropylenowe ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów gumowych, elementów ruchomych (łożyska, przeguby), elementów elektronicznych, elementów wykonanych z EPDM, elementy wykonane ze sklejki i wszelkich innych, które nie zostały wymienione powyżej ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Image

Opatentowany system łączników i klamer wykonanych z mocnych stopów aluminiowych. Klamry wyposażone w zawias zapewniający dużą sztywność konstrukcji oraz łatwość montażu poprzez wkręcenie zaledwie jednej śruby. Aluminium zabezpieczone antykorozyjnie w procesie kataforezy oraz malowania proszkowego farbami poliestrowymi, odpornymi na UV z atestem QUALICOAT.

Solidna konstrukcja ze stali czarnej S235JR oczyszczona w procesie piaskowania. Zabezpieczona przed korozją przez cynkowanie i malowanie proszkowe farbami poliestrowymi, odpornymi na UV z atestem QUALICOAT. 1 - stal; 2 - piaskowanie; 3 - fosforowanie żelazowe; 4- podkład cynkowy; 5 - farba proszkowa poliestrowa

Solidna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej AISI304 całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.

Innowacyjny system łączenia łańcuchów nierdzewnych ze słupami. Gładkie wykończenie zabezpiecza przed urazami. Osłona wykonana z poliamidu.

Drewno drzew iglastych o przekroju 90x90 mm, bezrdzeniowe, klejone warstwowo klejami poliuretanowymi całkowicie odpornymi na wodę. Drewno zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych w dwukrotnym procesie impregnacji głęboko penetrującymi profesjonalnymi środkami do ochrony drewna.

Słupy drewniane mocowane do gruntu za pośrednictwem stalowych kotew cynkowanych ogniowo.

Sprężyny bujaków ze stali sprężynowej. Średnica sprężyny wynosi 200 mm , a średnica pręta z którego jest wykonana to 20 mm. Sprężyny oraz ich mocowania są cynkowane i malowane proszkowo farbami poliestrowymi, odpornymi na UV z atestem QUALICOAT. Mocowania sprężyn zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań na placach zabaw, są pozbawione elementów mogących stanowić zagrożenie dla dzieci.

Płyty ścianek z kolorowego trójwarstwowego polietylenu. HDPE o grubości 15 mm, najwyższej jakości, całkowicie odporny na wilgoć i UV.

Płyty ścianek z kolorowego tworzywa HPL o grubości 13 mm, najwyższej jakości, całkowicie odpornego na wilgoć i UV.

Kamienie wspinaczkowe wykonane z mieszanki kruszyw i kolorowych żywic poliestrowych.

Liny polipropylenowe typu pp-multisplit o średnicy 16 mm z rdzeniem stalowym.

Zakończenia lin zaciśnięte w tulejach wykonanych z wytrzymałych stopów aluminium.

Podwójnie ułożyskowane zawiesia ze stali nierdzewnej gwarantują cichą pracę. Poza wahaniem w osi poziomej realizuje również ruch obrotowy wokół osi pionowej zapobiegając skręcaniu łańcucha. Zawiesie w całości wykonane są ze stali nierdzewnej.

Siedzisko o konstrukcji aluminiowej, pokryte miękką gumą EPDM, zawieszone na łańcuchach fi.6 mm ze stali nierdzewnej.

Bezpieczne siedzisko o konstrukcji łączącej aluminium i stal nierdzewną pokryte miękkim poliuretanem, zawieszone na łańcuchach fi.6 mm ze stali nierdzewnej.

Siedzisko typu „ptasie gniazdo” o średnicy 100 cm zawieszone na łańcuchach fi.6 mm ze stali nierdzewnej. Metalowa rama opleciona miękką liną polipropylenową

Ślizg tubowy ze stali nierdzewnej AISI304. Blacha o grubości 2 mm, część wyjściowa zakończona opaską z rury fi: 33,7 mm. Powierzchnia polerowana.

Ślizgi ze stali nierdzewnej AISI304. Blacha o grubości 2 mm kształtowana w technice CNC. Płyty boczne z polietylenu HDPE o grubości 15 mm, najwyższej jakości, całkowicie odpornego na wilgoć i UV.

Gra OXO wykonana z polietylenu kształtowanego rotacyjnie z symbolami naniesionymi w formie. Estetyczne wykończenie pozbawione ostrych krawędzi. Tuleje o wysokości 16 cm i średnicy 15,5 cm wzbogacone o dodatkowe symbole, słońce i księżyc, urozmaicające zabawę.

Bulaj w kształcie połowy kuli o średnicy 400 mm. Materiał: Termo formowany poliwęglan o grubości 5 mm.

Tuba z z polietylenu LDPE formowana rotacyjnie o wewnętrznej średnicy 53,5 cm i długości 125 cm.

X

Buglo