fbpx

Zainspiruj się Buglo Jungle! Sprawdź broszurę

NOWOŚĆ! Place zabaw linii Recykling. Zobacz katalog

×

baner01.jpeg

Plac zabaw na osiedle

Dla wielu dzieci plac zabaw na osiedlu jest pierwszym miejscem, w którym mogą bawić się na świeżym powietrzu. Choć najmłodsi są pod stałą opieką rodziców, z wielu akcesoriów korzystają już samodzielnie. Dlatego wyposażenie placu zabaw powinno być bezpieczne, a jednocześnie zachęcać do skorzystania z poszczególnych przyrządów. Szukając odpowiednich akcesoriów, zwróć uwagę na ofertę Buglo. Znajdziesz tu wszystkie akcesoria standardowo kojarzące się z placem zabaw, czyli piaskownice, domki, czy karuzele. Producent oferuje też konstrukcje modnych zjazdów linowych, torów przeszkód czy drabinek. Wszystkie wyroby wykonane zostały w taki sposób, żeby dobrze znieść warunki atmosferyczne i standardowe użytkowanie.

Plac zabaw na osiedle - podstawowe wyposażenie

Próba doboru wyposażenia placu zabaw na osiedlu nie jest zadaniem łatwym. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę wiek dzieci, które najczęściej bawią się w tym miejscu. Najmłodsi będą korzystali z piaskownicy, zjeżdżalni i huśtawek. Starsze dzieci wybiorą drabinki i domki do wspólnej zabawy. Na placu zabaw na osiedlu możesz umieścić też tory przeszkód czy tablice edukacyjne. Jeśli na osiedlu mieszkają dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, pomyśl także o nich i wyposaż plac zabaw na osiedlu w odpowiednie akcesoria z naszej oferty.

Zjeżdżalnie, domki, karuzele od producenta

Wyposażenie placu zabaw powinno być bezpieczne i rozwijać kreatywność dzieci. Niezależnie od tego, jaki jest target wiekowy wybranej konstrukcji w sklepie Buglo, jej jakość jest potwierdzona certyfikatem bezpieczeństwa. Sięgając po produkty na plac zabaw na osiedle otrzymasz solidne, nowoczesne i kolorowe akcesoria, które wręcz zachęcają do aktywności ruchowej. Wszystkie domki czy karuzele producenta są wykonane również z myślą o miejscu ich montażu. Dlatego dobieramy materiały i techniki wykończeniowe, które pozwolą na solidne zabezpieczenie ich przed deszczem, mrozem czy promieniami słonecznymi. Plac zabaw na osiedle będzie też odporny na akty wandalizmu, czy nietypowe pomysły na wykorzystanie konstrukcji.

X

Buglo