fbpx

Zainspiruj się Buglo Jungle! Sprawdź broszurę

NOWOŚĆ! Place zabaw linii Recykling. Zobacz katalog

×

baner01.jpeg

Plac zabaw dla żłobka

Żłobek jest szczególną placówką edukacyjną, do której trafiają dzieci dwu i trzyletnie. W tym wieku niezwykle ważne jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej także na świeżym powietrzu. Dobrze zaprojektowany i wyposażony plac zabaw dla żłobka będzie miejscem ułatwiającym wpojenie takich wartości. Odpowiednio dobrane wyposażenie placu zabaw będzie miało wpływ na właściwy i harmonijny rozwój dzieci. Jeśli chcesz zbudować plac zabaw dla żłobka, nie możesz ominąć oferty Buglo. Znajdziesz tu nowoczesne i bezpieczne konstrukcje pełne radosnych kolorów.

Jakie wyposażenie powinien mieć plac zabaw dla żłobka?

W żłobkach opieką otaczane są najmłodsze dzieci. W wielu przypadkach nie posiadały one jeszcze umiejętności samodzielnego chodzenia, nie mówiąc już o wspinaniu. Dlatego plac zabaw dla żłobka powinien być wyposażony w akcesoria, z których najmłodsi już mogą korzystać, jednak pod opieką personelu. Warto postawić na standardowe rozwiązania jak piaskownice, zjeżdżalnie czy huśtawki. Producent Buglo ma w swojej ofercie produkty w wielu wariantach również przeznaczone dla najmłodszych. Wyposażenie placu zabaw mogą stanowić także piaskownice połączone ze zjeżdżalniami lub zjeżdżalnie łączone. Możesz wybrać huśtawki producenta Buglo, które mają wymiary dostosowane do gabarytów dzieci w tym wieku.

Buglo - profesjonalne wyposażenie placu zabaw przy żłobkach

Plac zabaw dla żłobka powinien być miejscem, w którym dzieci czerpią przyjemność z ruchu na świeżym powietrzu. Ponadto wszelkie aktywności muszą być bezpieczne. Wyposażenie placu zabaw oferowane przez Buglo to produkty wykonywane właśnie z myślą o tych zasadach. Dobór kształtu i kolorystyki produktów ma pobudzić wyobraźnię i zachęcać do aktywności. Plac zabaw dla żłobka tworzony z naszych konstrukcji będzie też całkowicie bezpieczny. Produkty otrzymały certyfikaty niezbędne przy konstrukcjach dla tak małych dzieci. Wszystkie wyroby takie jak piaskownice, zjeżdżalnie czy huśtawki producent zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi.

X

Buglo