×

BUGLO ECO

Codziennie lepsi dla siebie i otoczenia

Odkryj, jak to robimy

POZNAJ BUGLO

POZNAJ BUGLO

Zobacz jak powstają nasze produkty

Wodny świat

WODNY ŚWIAT

Robinia Play

Huśtawka

INNOWACYJNA

Huśtawka integracyjna

NOWA REALIZACJA

NOWA REALIZACJA

Nasz sposób na dobrą zabawę!

MEGA

MEGA

Sięgające nieba zestawy tematyczne!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Najmłodsi na pokładzie BUGLO

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć u nas najmłodszych ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 w Koszalinie.
Spotkania z dziećmi i możliwość rozmowy z nimi to sytuacja WIN-WIN. Naszym celem jest pokazanie dzieciom jak wygląda działalność firmy, gdzie powstają pomysły na nowe serie, a także zwrócenie uwagi na aspekt ekologii i bezpieczeństwa. Dzieci z kolei, za każdym razem otwierają przed nami nowe horyzonty. Uczą nas bezpośredniości w relacjach, eksperymentowania i jeszcze lepszego zrozumienia ich potrzeb.
Wycieczka objęła zakład produkcyjny w tym giętarnię, spawalnię (część ze stalą nierdzewną), malarnię, CNC, produkcję, pakowanie i część biurową. Podczas przechodzenia między działami nasi mali goście dowiedzieli się w jaki sposób składujemy spakowane już i gotowe do wysyłki zlecenia, a także jak wygląda pomalowana stal, przed złożeniem.
Zgodnie z naszymi przewidywaniami największą atrakcją okazał się zjazd z naszej BUGLO zjeżdżalni, który rozpoczynał, a następnie kończył podróż po naszej siedzibie. Dużym zainteresowaniem cieszył się również nasz najnowszy plac zabaw z recyclingu SMART, który został poddany dziecięcym testom i zdał je celująco!
Uśmiechnięte buźki naszych gości mogą tylko świadczyc o sukcesie wycieczki.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i czekamy na kolejne!


Galeria Zdjęć

Pozostałe posty

W BUGLO nie ma miejsca na nudę, sprawdź co ostatnio u nas słychać:

Poznaj BUGLO

Drewniany czy metalowy?

Zaprojektuj własny plac zabaw

Jakie wyposażenie wybrać?

Nowoczesne place zabaw z atestem i wyposażenie placów zabaw - producent Buglo

Zapraszamy Cię do krainy zabawy, aktywności, radości, której ulegają i dzieci, i dorośli. Nasze produkty doskonale wpisują się w potrzeby każdej grupy wiekowej, w wielu wariantach są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a nowoczesny design rewelacyjnie będzie się prezentować w parkach, przy placówkach edukacyjnych, w ośrodkach wypoczynkowych i wszędzie tam, gdzie chce się zadbać o przyjazną infrastrukturę. Wyposażenie placu zabaw wyróżnia się jakością wykonania, atrakcyjne projekty zachęcają do tego, by spędzać czas na świeżym powietrzu, a detale i kolory zachwycają i ożywiają każdą przestrzeń i rewelacyjnie wpisują się w krajobraz. Dzięki temu można wpływać na rozwój dzieci, inspirować dorosłych do treningów czy też spotkań towarzyskich. Te place zabaw z atestem są bezpieczne i powstają zgodzie z europejskimi normami. Są prawdziwym eksportowym hitem, a także chętnie wybierane są przez rodzime placówki i samorządy. Poza atrakcyjnymi projektami Buglo regularnie serwisuje swoje place zabaw. Producent dba również o to, by każdy projekt doskonale odpowiadał na potrzeby odbiorców i dawał okazję do tego, by bawić się świetnie. I dlatego w filozofii marki ważny jest detal w każdym produkcie oraz na etapach współpracy z klientami. Nasze place zabaw do przedszkola to szereg części składowych takich jak drabinki, ześlizgi i drobne elementy jak panele, które pozwalają rozwijać różne umiejętności. Dzięki temu można się bawić tak jak się chce i ile się chce, a rozrywce nie ma końca. Poza tym dobry plac zabaw to inwestycja w zdrowie i kondycję, najlepsze ćwiczenie integracji sensorycznej, koordynacji, kreatywności i sposób na to, by oderwać najmłodszych i starszych od telewizorów i smartfonów. A taka aktywność zawsze będzie procentować. Poza tym oczywiście pace zabaw rewelacyjnie podkreślają infrastrukturę miejską i podmiejską, a także pozwalają zagospodarować teren wokół miejsc, w których odpoczywamy, uczymy się, dbamy o kondycję. Sprawdź naszą ofertę.

X

Buglo